Aspole Logo

Biz Kimiz?

Aspole Beton yapı malzemeleri, 2006 yılında Okçu Beton ismi ile Türkiye’de ilk öngermeli bahçe direkleri üretimine Niğde’nin Bor ilçesinde başlamıştır. 2011 yılında isim değiştiren firmamız kalite, üretim ve profesyonel kadrosunu günden güne artırarak sektördeki lider konumunu korumayı başarmıştır.

Firmamız 3000 m² kapalı alanı, 2100 m/gün direk kapasitesi, bahçe kurulumunda ihtiyaç duyulan yardımcı elemanlarının üretimi ile Türkiyenin en yüksek kapasiteli tesisi konumundadır. Öngermeli bahçe direklerinin yanında çit direkleri ve çit teli üretimi ile de faaliyetlerine devam eden Aspole beton Türkiye'nin her yerine profesyonel bahçelerin baştan sona anahtar teslim kurulumlarını başarıyla yürütmektedir.

Gelişmekte olan ülkemizde, tarımsal profesyonelleşme, sistem kurulumları ile çok daha verimli meyve bahçeleri doğmasına vesile olmuş ve günden güne gelişen teknoloji ile yatırımcıların ilgisini yoğun bir şekilde çekmiştir. Bu bağlamda kurduğumuz çok büyük yatırımların eseri referans bahçelerimiz, sektördeki yerimizi gözler önüne sermektedir.

Ürünlerimizin tamamı TSE , ISO ve CE sertifikalı olup firmamız garantisi altındadır. Direklerimiz C40 hazır betondan, buhar kürü kullanılarak ve özel çelik halatların gerilmesi ile üretilmektedir. 7x7,5 – 8x8,5 – 9x10 kesitlerinde 2 veya 3sargılı çelik halatlarla öngermeli sistemde üreten firmamız Türkiyenin en geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Aspole Beton olarak misyonumuz; kaliteli, güvenilir, dürüst, yaratıcı, adil ve çevreye duyarlı hizmet anlayışımızı devam ettirerek sektörümüzde teknolojiyi ve tecrübeyi entegre ettiğimiz iş modelleriyle müşterilerimize sürdürebilir fayda sağlamaktır.

Kurumsal

Aspole Yapı Malzemeleri, profesyonel meyve üretiminde ilk üretimlerini 2005 yılında şu anki bulunan Niğde/Bor’daki tesisinde başlamıştır. Türkiye’de telli terbiye sistemini ilk kuran, ilk öngermeli beton direkleri sistem bahçeleri için üreten firmamız, alanında pazarının yarıdan fazlasını karşılamış ve kapasite artırımları ile de karşılamaya devam edecektir.

Niğde/Bor’da bazalt konkasör tesisleri bulunan As inşaat, Niğde ve Bor’da bulunan tesisleriyle hazır beton sektöründe As Beton, akaryakıt istasyonu dinlenme tesisleri bulunan Ayyıldız petrol ve Güneş – Anadolu sigorta acentalıkları ile Asbor Sigorta ile tek bir çatı altında çalışan Aspole Beton grup şirketlerimizin önemli bir parçasıdır.

1996 - As İnşaat
2005 - Aspole
2009 - Ayyıldız Petrol
2014 - Asbor Sigorta
2015 - As Beton