Aspole Logo

Çakma Sistemi uygulanacak bahçelerde iç direk olarak kullanılabilecek 7×7,5cm kesitli direklerimizin içerisinde bulunması gereken halat 4 adet 3×2,25 veya 6 adet 2×2,25 olmalıdır. Çakma sistemlerde kullanılacak 7×7,5cm kesitli direklerimiz için buhar kürü ile uygulanan C45/55 hazır beton kullanmaktayız. Kendi firmamız bünyesinde bulunan hazır beton tesisimize ait kalite kontrol birimimiz uygulanan betonu her daim kontrol ederek gerekli testleri yapmaktadır. Müşterilerimize istendiği takdirde kendilerine gönderilen direğe ait betonların kalite kontrol raporları sunulmaktadır.

Çakma Sistemlerde 8×8,5cm kesitli direklerimiz arazi, mevsim koşulları göz önünde bulundurularak iç veya dış direk olarak kullanılabilir. Yine buhar kürlü olarak ve C45/55 sınıf dayanımı ile üretilen hazır beton kullanılan direklerimiz çakma sistemlerde en az 4 adet 3×2,25mm kesitli öngerme halatları ile üretilmektedir.

Çakma sistemlerde 9x10cm kesitli direklerimiz yine bahçeyi çevreleyen dış direk olarak kullanılmaktadır. C45/55 hazır beton kullanılarak ve yine buhar kürü ile priz süresini kısaltarak mukavemet arttıran yöntemler ile üretimi yapılan direklerimiz için 4 adet veya 6 adet 3×2,25mm kesitli öngerme halatları kullanılmaktadır.